Wiedząc, jak wygląda leasing finansowy czy operacyjny , łatwiej podejmiesz decyzje dotyczące sposobu finansowania twojego nowego samochodu.
Możesz wówczas określić, jakie warunki umowy będą najlepiej dopasowane do sytuacji finansowej twojej firmy czy osoby prywatnej.
W zależności od rodzaju leasingodawcy decyzja o przyznaniu leasingu zostanie podjęta na innych zasadach, dlatego wybór odpowiedniej instytucji jest bardzo ważnym krokiem
Oprócz firmy leasingowej należy oczywiście wybrać także samochód.
W leasing można wziąć auto dowolnego typu i dowolnej marki, a także w różnym wieku
Kalkulator leasingowy oblicza miesięczną ratę i sumę opłat po uzupełnieniu wartości auta, czasu trwania umowy oraz opłaty wstępnej i ceny wykupu.
W przypadku procedury uproszczonej wystarczy przesłać jedynie wypełniony wniosek oraz dane przedmiotu, który chcesz sfinansować – możesz zrobić to poprzez nasz formularz
Po przesłaniu wniosku leasingodawca sprawdzi Twoją wiarygodność płatniczą w bazach takich jak BIK, KRD a jeśli wnioskujący figuruje w tego typu bazach, to uzyskanie zgody na finansowanie może być utrudnione
Elementem rozpatrywania wniosku jest także sprawdzenie dostawcy oraz środka trwałego, który będzie przedmiotem umowy leasingu.
Sprawdzenie przedmiotu leasingu wiąże się przede wszystkim z potwierdzeniem ceny, czy jest ona adekwatna do aktualnej oferty rynkowej.
Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku następuje podpisanie umowy leasingu. Umowę podpisujesz jednostronnie a kopie podpisane przez leasingodawcę zostaną dostarczone, po odbiorze przedmiotu leasingu i faktycznym wejściu umowy leasingu w życie.
Należy zapoznać się z fragmentem w OWUL regulującym zasady zawierania i kontynuacji polis ubezpieczeniowych, aby ustalić wysokość opłaty za ubezpieczenie znalezione na własną rękę z tym co zaproponuje nam leasingodawca
Leasingodawca zamawia środek trwały u dostawcy a ten wystawia fakturę i przesyła ją do leasingodawcy, dołączając wszystkie dokumenty niezbędne do przeniesienia własności i rejestracji w Wydziale Komunikacji.
Po zakończeniu rejestracji pojazdu leasingodawca płaci za zakupiony środek trwały i przedmiot możesz odebrać samodzielnie od dostawcy na podstawie pisemnego upoważnienia od leasingodawcy.
Wyślij zapytanie przez formularz na stronie lub odwiedź jeden z naszych oddziałów
Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę leasingu
Po podpisaniu niezbędnych dokumentów sfinansujemy wybrany przez Ciebie samochód
Leasing cieszy się olbrzymią popularnością. I nic dziwnego !
Leasing zapewnia duże korzyści finansowe dla przedsiębiorcy, ratalną płatność podatku VAT (nie ma potrzeby uiszczania go w całości), zachowanie pełnej płynności finansowej, jak również możliwość zwrócenia do firmy leasingowej samochodu bez konsekwencji, po zakończonej umowie.
Klienci coraz chętniej korzystają z leasingu samochodu. Oferty zawierają wiele korzyści nie tylko dla właścicieli firm, ale również dla osób prywatnych.
Gwarantujemy niskie koszty finansowania i minimum formalności
Pożyczka leasingowa to dobra alternatywa dla leasingu samochodów osobowych . Pożyczka dla podmiotów gospodarczych przeznaczona jest na finansowanie zakupu pojazdu nowego lub używanego (w wieku do 8 lat). Istnieje kilka różnic między pożyczką a leasingiem, m.in. w pożyczce leasingowej to przedsiębiorca staje się właścicielem pojazdu, który stanowi zabezpieczenie pożyczki. Tym samym istnieje możliwość amortyzacji samochodu.
Każdy samochód należy odpowiednio ubezpieczyć na wypadek kradzieży lub awarii. Proponujemy naszym klientom atrakcyjne oferty ubezpieczeń pojazdów.">