Oferta

Dane samochodu

Marka *

Model *

Silnik *

Najstarszy rocznik *

Maksymalny przebieg *

Maksymalny budżet *

Oczekiwane wyposażenie *

Dane osobowe

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Miejscowość *

Preferowane miejsce odbioru *

Komentarz

Specjalizujemy się w wyszukiwaniu bezwypadkowych, zadbanych samochodów z oryginalnymi przebiegami. Bardzo starannie selekcjonujemy pojazdy proponowane naszym klientom, ograniczając je jedynie do najbardziej atrakcyjnych pod względem realnego stosunku jakości do ceny.

Współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas partnerami biznesowymi, którzy codziennie sprzedają kilkaset aut. Dostęp do tych pojazdów mają jedynie wybrani dealerzy spełniający bardzo rygorystyczne kryteria – zarówno finansowe, jak i te związane z historią działalności (czas prowadzenia działalności, reputacja). Dzięki dostępowi do pełnej informacji na temat historii pojazdów, obecnych uszkodzeń, wyposażenia itp., jesteśmy w stanie wyselekcjonować najlepsze oferty.

Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach w stosunku do nowego pojazdu, a natychmiast rozpoczniemy poszukiwania samochodu spełniającego wskazane przez Ciebie kryteria.

Za każdym razem, wraz z ofertą, otrzymujesz od nas rzetelną informację dotyczącą całkowitego kosztu zakupu samochodu, z uwzględnieniem kosztów dodatkowych.

Zawsze przekazujemy samochód z kompletną dokumentacją potrzebną do zarejestrowania go w Polsce.

Praktycznie na każdy sprzedany przez nas samochód, zawsze wystawiamy fakturę 23% VAT. Daje to możliwość odliczenia 50% podatku od towarów i usług oraz zaksięgowania zakupu jako kosztu, a co za tym idzie – pomniejszenia podatku dochodowego.

Facebook
Instagram