Gwarancje

Dane samochodu

Marka *

Model *

Silnik *

Najstarszy rocznik *

Maksymalny przebieg *

Maksymalny budżet *

Oczekiwane wyposażenie *

Dane osobowe

Imię i nazwisko *

Adres email *

Telefon *

Miejscowość *

Preferowane miejsce odbioru *

Komentarz

Automeritum = Gwarancja Bezpiecznego Zakupu

 

NA KAŻDY ZAKUPIONY OD NAS SAMOCHÓD OTRZYMASZ PISEMNE GWARANCJE:

  • Bezwypadkowości
  • Oryginalnego przebiegu
  • Legalności pochodzenia

Każdy oferowany przez nas pojazd przechodzi wieloetapowy proces weryfikacji:

Dostawcy – Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi europejskimi (Niemcy, Belgia, Holandia) dostawcami, wyspecjalizowanymi w obrocie używanymi pojazdami. Dzięki temu mamy dostęp do kilkudziesięciu tysięcy pewnych samochodów miesięcznie. Tysiące zrealizowanych przez nas do tej pory zamówień upewniają nas co do solidności naszych zagranicznych kontrahentów.

Rzeczoznawcy – Każdy samochód jest dokładnie sprawdzony przez niezależnego rzeczoznawcę z takich firm jak Dekra, TUV czy SGS. Badanie takie odbywa się jeszcze poza granicami Polski i określa stan techniczny oraz wizualny pojazdu.

Badanie w 120 punktach – Chcemy być absolutnie pewni, że każdy proponowany przez nas samochód spełnia nasze wymagania co do jakości oraz stanu technicznego. Kiedy auto jest już w Polsce przeprowadzamy wewnętrzne badanie w 120 punktach kontrolnych, które ma na celu dokładną weryfikację stanu auta sprowadzanego na zamówienie.

Sprawdzenie auta przez klienta – Zawsze przed ostateczną decyzją o zakupie dajemy możliwość sprawdzenia samochodu w dowolnej wybranej przez klienta stacji serwisowej

*Kupując auto używane za naszym pośrednictwem masz możliwość skorzystania z gwarancji – ubezpieczenia od awarii podzespołów mechanicznych (silnik, skrzynia biegów, itd.).

Facebook
Instagram